Komunikaty

Studium Podyplomowe "Systemy Baz Danych" - harmonogram spotkań w semestrze letnim

Ustalono harmonogram spotkań w semestrze letnim. Szczegóły tutaj.

Studium Podyplomowe "Systemy Baz Danych" - zmiana sali

Najbliższe zajęcia laboratoryjne Studium Podyplomowego "Systemy Baz Danych", zaplanowane na sobotę, 21 października 2017 r. w lab. 142 zostają przeniesione do lab. 1.6.23 w budynku Biblioteki. Lokalizacje pozostałych grup laboratoryjnych nie ulegają zmianie.

Studium Podyplomowe "Systemy Baz Danych" - skład grup laboratoryjnych

Ustalono skład grup laboratoryjnych Studium Podyplomowego "Systemy Baz Danych". Listy grup dostępne są tutaj.

Spotkanie organizacyjne Studium Podyplomowego "Systemy Baz Danych"

Spotkanie organizacyjne Studium Podyplomowego "Systemy Baz Danych" odbędzie się 30 września 2017 r. o godz. 11:00 w sali 13 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Zaliczenie poprawkowe laboratoriów przedmiotu "Wprowadzenie do Baz Danych" (Wprowadzenie do Baz Danych (Informatyka, st. stacjonarne I st., 4. semestr))

Zaliczenie poprawkowe laboratoriów przedmiotu "Wprowadzenie do Baz Danych" odbędzie się 27 września 2017 r. w godz. 11:00 - 13:00 w sali nr 8.

[Aktualizacja] Wyniki kolokwium zaliczeniowego lab. przedmiotu "Wprowadzenie do Baz Danych" (Wprowadzenie do Baz Danych (Informatyka, st. stacjonarne I st., 4. semestr))

Wyniki kolokwium zaliczeniowego laboratorium przedmiotu "Wprowadzenie do Baz Danych" znajdują się tutaj (plik pdf). Prace można obejrzeć w czwartek, w godz. 10:00 - 10:30 w lab. 142.

Wyniki egzaminu Studium Podyplomowego "Hurtownie danych i analiza danych dla zastosowań biznesowych"

Wyniki egzaminu Studium Podyplomowego "Hurtownie danych i analiza danych dla zastosowań biznesowych" znajdują się tutaj (pdf).

Początek rekrutacji na Studium Podyplomowe "Hurtownie Danych i Analiza Danych"

Rusza rekrutacja na Studium Podyplomowe "Hurtownie Danych i Analiza Danych". Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Termin kolokwium zaliczeniowego laboratoriów przedmiotu "Wprowadzenie do baz danych" (Wprowadzenie do Baz Danych (Informatyka, st. stacjonarne I st., 4. semestr))

Kolokwium zaliczeniowe laboratoriów przedmiotu "Wprowadzenie do baz danych" odbędzie się 28 czerwca 2017 r. (środa) w godz. 13:00 - 14:30 w salach: 11 (CW), 13 (CW) i 122 (BT).

Strony