3. Harmonogram spotkań

I semestr, 2016/17

Terminy zajęć
  1. 14.10.2016 - 15.10.2016
  2. 22.10.2016
  3. 05.11.2016
  4. 19.11.2016
  5. 26.11.2016
  6. 03.12.2016
  7. 10.12.2016
  8. 14.01.2017
  9. 21.01.2017
 
Szczegółowy harmonogram

ZJAZD 1
14.10.2016
16:00-16:30: Spotkanie organizacyjne
16:30-20:00 (4x45min): Wykład: Architektury i technologie integracji danych (Robert Wrembel), Sala 8 CW

15.10.2016
9:00-12:15 (4x45min): Wykład: Architektury i technologie integracji danych (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-19.00 (6x45min): Laboratorium: Technologie zasilania i odświeżania HD (Paweł Boiński), Sala 142

ZJAZD 2
22.10.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Technologie zasilania i odświeżania HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-19.00 (6x45min): Laboratorium: Architektury i technologie integracji danych (Bartosz Bębel), Sala 142

ZJAZD 3
5.11.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Technologie zasilania i odświeżania HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-19.00 (6x45min): Laboratorium: Technologie zasilania i odświeżania HD (Krzysztof Jankiewicz), Sala 142

ZJAZD 4
19.11.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Bazy danych NoSQL (Maciej Zakrzewicz), Sala 1.2.3 BT
14.00-17.15 (4x45min): Wykład: Modelowanie hurtowni danych (Tadeusz Morzy), Sala 1.2.3 BT

ZJAZD 5
26.11.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-17.15 (4x45min): Laboratorium: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 142
17.30-19.00 (2x45min): Wykład: Modelowanie hurtowni danych (Tadeusz Morzy), Sala 1.2.3 BT

ZJAZD 6
3.12.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-17.15 (4x45min): Wykład: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
17.30-19.00 (2x45min): Projekt: Projekt HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT

ZJAZD 7
10.12.2016
9.00-12.15 (4x45min): Wykład: Klasyczna analiza danych  (Bartosz Bębel), Sala 1.2.3 BT
14.00-19:00 (6x45min): Laboratorium: Klasyczna analiza danych  (Bartosz Bębel), Sala 142

ZJAZD 8
14.01.2017
9.00-12.15 (4x90min): Wykład: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
14.00-17.15 (4x45min): Laboratorium: Organizacja wewnętrzna HD (Robert Wrembel), Sala 142
17.30-19.00 (2x45min): Laboratorium: Bazy danych NoSQL (Maciej Zakrzewicz), Sala 142

ZJAZD 9
21.01.2017
9.00-10.30 (2x45min): Projekt: Projekt HD (Robert Wrembel), Sala 1.2.3 BT
10.45-12.15 (4x45min): Wykład: Bazy danych NoSQL (Maciej Zakrzewicz), Sala 1.2.3 BT
14.00-19.00 (2x45min): Laboratorium: Bazy danych NoSQL (Maciej Zakrzewicz), Sala 142

II semestr, 2016/17

Terminy zajęć
  1. 04.03.2017
  2. 11.03.2017
  3. 18.03.2017
  4. 25.03.2017
  5. 01.04.2017
  6. 08.04.2017
  7. 22.04.2017
  8. 13.05.2017
  9. 20.05.2017
  10. 27.05.2017
Szczegółowy harmonogram

ZJAZD 1
04.03.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Techniki i algorytmy eksploracji danych (Tadeusz Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 19.00 (6 x 45min): Laboratorium: Techniki i algorytmy eksploracji danych (Paweł Boiński), Sala 142

ZJAZD 2
11.03.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Sieci społecznościowe (Mikołaj Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 17.15 (4 x 45min): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 142
17.30 – 19.00 (2 x 45min): Laboratorium: Sieci społecznościowe (Maciej Piernik), Sala 142

ZJAZD 3
18.03.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Techniki i algorytmy eksploracji  danych (Tadeusz Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 17.15 (4 x 45min): Laboratorium: Techniki i algorytmy eksploracji  danych (Paweł Boiński), Sala 142
17.30 – 19.00 (2 x 45min): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 142

ZJAZD 4
25.03.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Techniki i algorytmy eksploracji  danych (Tadeusz Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 19.00 (6 godz.): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 142

ZJAZD 5
01.04.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Techniki i algorytmy eksploracji  danych (Tadeusz Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 19.00 (6 x 45min): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 142

ZJAZD 6
08.04.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Sieci społecznościowe (Mikołaj Morzy), Sala 125 BT
14.00 – 19.00 (6 x 45min): Laboratorium: Sieci społecznościowe (Maciej Piernik), Sala 142

ZJAZD 7
22.04.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Wykład: Wizualizacja danych (Witold Andrzejewski), Sala 125 BT
14.00 – 17.15 (4 x 45min): Laboratorium: Techniki i algorytmy eksploracji  danych (Paweł Boiński), Sala 142

ZJAZD 8
13.05.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 125 BT
14.00 – 19.00 (6 x 45min): Laboratorium: Wizualizacja danych (Witold Andrzejewski), Sala 142

ZJAZD 9
20.05.2017
9.00 – 12.15 (4 x 45min): Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Sala 125 BT

ZJAZD 10
27.05.2017
9.00 – 11.00: Egzamin końcowy, Sala 13 CW
13.00 – 18.00: Projekt systemu HD (Robert Wrembel), Zaliczenia projektów, Sala 142